| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,cat de curand o sa imi cumpar primus meu smartphonebig grin si mi-a atras atenta Huawei ascend g300, ce parere aveti? As vrea daca se poate cat mai multe pareri de la utilizatori(cum merge telefonul,daca are lag daca se restarteaza,daca se bloacheaza in jocuri etc), mi-ar fi de mare folos.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detin telefonul si este foarte bun, m-a impresionat. Se poate face si update la Ics android 4.0 din setari > Actualizare Online. Eu sunt 100% multumit. Jocurile merg bine, Temple Run 2 merge foarte bine, nu se blocheaza. Jocurile astea mai populare merg bine.

| sickoffallthings a răspuns:

Uita-te la cometariile de pe acest site:
https://www.vodafone.ro/......scend-g300

| xxx8 a răspuns:

Dar de ce nu incerci Huawei y300 este mult mai bun...eu il detin si merge perfect ce sa mai zic de baterie dar sunt 2 versiuni una cu bateria de 1750 mah si una de 2020 mah eu pe cea cu 2020 o detin si pot spune ca tine incarcat foarte mult la cat ma joc eu pe el plus ca vine cu android 4.1.1 jelly beanwinking

| AlxGoliatH explică (pentru xxx8):

Stiu ca este mai bun, dar nu pot sa gasesc acest telefon la Vodafone cryingeste numai la cosmote parca.

Răspuns utilizator avertizat