| StfRzv a întrebat:

Salut, caut si eu o aplicatie care in momentul in care cineva a gresit modelul sau pinul de deblocare, acea aplicatie sa porneasca o alarma care sa sune pana cand, modelul sau pinul corect este introdus.

Vorbesc aici de modelul si pinul original al telefonului ( nu vreau sa setez un model sau un pin cu ajutorul ei ).
Ceva in genul acesteia https://play.google.com/......ps/details
Aplicatia de mai sus face exact ce imi doresc, doar ca nu pot pune un sunet presonal la alarma iar cele 'default' nu`mi plac.
Vreau sa pot adauga eu un sunet personalizat.

Mersi! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

Mai bun e CM Locker.

| StfRzv explică (pentru apz):

Stiu, si l-am folosit vreo 6 luni. Eu momentam am android 5.1.1 pe S4 meu care are si acces root, si am un ROM custom de pe xda ( Blisspop v3.9 ). Lockscreen'ul din acest rom este chiar foarte avansar si nu mai am nevoie de o aplicatie care sa il inlocuiasca, de aceea voiam ceva de genu'. Mersi pentru raspuns.

1 răspuns: