| vladelvis a întrebat:

Salut, ce ai alege dintre un Apple Iphone 5, Samsung galaxy s3, Samsung galaxy note 2?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Note 2 e cel mai mare(are colega mea de banca si e asa de mare ca il tine numai in geanta si e cat capul ei). Iphone 5 e cel mai elegant dupa parerea mea si destul de bun.Dar as alege s3, nu e foarte mare si se ridica la performantele lui note2.Este perfect daca il folosesti pentru aplicatii si navigare pe internet.

5 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Iphone 5!

| luisanamy a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2. E foarte bun, eu am Samsung N7100 Note II

| vladelvis explică (pentru luisanamy):

Dar marimea deranjeaza? Ca am auzit ca e marimea de 5, 5 inci deranjeaza?

| luisanamy a răspuns (pentru vladelvis):

Pe mine nu ma deranjeaza, m-am invatat cu el si mi-ar fi greu acum sa il schimb.

| optional a răspuns:

Samsung galaxy note 2. E foarte bun.Asta ti-l recomand