| Anonimata345 a întrebat:

Ce alegeți dintre Iphone sau Samsung si de ce?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Aș alege altă marcă.

| JicaContra a răspuns:

Samsung, Apple e prea batut in cap, si iphonu' nu are buton de back

| oz_1736 a răspuns:

Samsung. Sistemul de operare mai intuitiv. La Iphone nu mi-a placut niciodata durata de viata a bateriei

| TheRealFantasy a răspuns:

Daca iti permiti sa platesti si stii cateva chestii pe partea de software -> Apple
Samsung e mai usor de folosit sistemul de operare si cam tot e moca, ai mai multe caracteristici si alegeri dar calitatea nu va fi niciodata la fel; iphone urile sunt limitate dar ce merge, merge brici.

Cele mai bune difuzoare si casti ever le-am vazut numai pe iphone, unul din cele mai fluide sisteme de operare, functii noi mai mult sau mai putin inovative...

Personal, as merge pe Huawei/Oneplus/Oppo/etc. branduri care inoveaza sI creeaza la un alt nivel, care au customer support si care imbatabil; dar din alternativele tale Samsung.

| RaduWhovian a răspuns:

Sincer, aș alege Samsung. Pur si simplu mă atrage mai mult sistemul de operare. Aici nu vorbesc doar de Android, ci și de modul în care Samsung îl face