| George12356456 a întrebat:

Ce alternative exista la foliile clasice de sticla? Am asa ceva pe telefon și nu îmi place deloc, mi se pare groasa și inestetica. Totuși sa și protejeze cât de cât. Ofer fundă!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folie pe telefon? ca și cum ai punte telecomanda in pungă

| Yuoia a răspuns:

Erau candva foliile alea de plastic. Eu m-am impacat mai bine cu ele. Oare de ce nu or mai fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti folie de sticla mai calumea subtire discreta
Alea de se vad ca televizoru la bunici sunt numai la Orange din ce am vazut
Nici nu se lipesc bine de ecran si simti parca ai pus telefonul in punga cum a zis cineva
Eu am luat parca de la cel folii si sunt discrete chiar daca e sticla abia o vezi pe telefon

| NoName75 a răspuns:

Eu am avut folie pe a21 s dar din cauza foliei nu mi-a mers senzorul de proximitate
Asa ca l-am scos

| NoName75 a răspuns:

Nu iti recomand sa pui folie de sticla
Mai bine iti iei o husa de tip "book" și e rezolvată treaba

| Marian7777 a răspuns:

Folia de silicon, recomand! Eu dau în jur de 70 de lei odată la 6 luni, cam așa, deoarece prin colțuri/margini intră praful și se vede( ăsta ar fi dezavantajul + banii odată la nu știu cât timp consideri, adică dacă nu te deranjează praful, e super bine, o schimbi mult mai târziu ). Daca se zgârie sau se dezlipește ( sau tu o dezlipești din greșeală, o lipești la loc colțul sau marginea ) din greșeală, se reface la loc în câteva zile. Eu personal, l-am mai scăpat pe jos, dar nu s-a spart sau ceva. Folia de silicon îți face culorile mai vii, mai colorate ale telefonului! Îți spun părerea mea despre această folie și eu o recomand!

| adriantraian a răspuns:

Salut! Poti sa incerci cu o folie de silicon, dar nu stiu cat de mult o sa iti placa si cred ca sunt si putin mai scumpe