| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

Ce aplicatie de telefon as putea folosi pentru a masura distanta in timp ce merg eu (am DATE MOBILE, deci am net) si sa-mi spuna cate kcal consum in functie daca e mers pe jos / bicicleta.

Răspuns Câştigător
| georgiMAFIA a răspuns:

Runtastic e cam mai buna, si eu am folosit-o si e uimitare. happy Fundita?

5 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
Ma tem ca nu exista o astfel de aplicatie in afara de cea de la Iphone 5/6 si Samsung galaxy s5/s6

| YouAreMyWorseNightmare a răspuns:

Runing Keeper big grin. Exista si nici net nu iti trebuie e totu' prin GPS.

| alealexandra15 a răspuns:

S Health

| Tumblirish a răspuns:

S Health

| ๔єภเร1923๔єภเร explică (pentru georgiMAFIA):

E cea care merge cel mai bine, mersi. :*