| Smarty1991 a întrebat:

Salut, ce aplicatie offline imi recomandati sa folosesc pentru a traduce din alte limbi in romana. Nu imi mai merge offline cea de la google. Multumesc.

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu pe Nokia Lumia 930 folosesc o aplicație numită translate doar ca sunt pack-uri pe care trebuie sa le descarci ca să poată traduci fără net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

șterge toate limbile, apoi aplicația și pune-le la loc, mie mi-a mers.

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Pai nu am gasit nimic offline, dar ca sa mearga google translate trebuie sa descarci o anumita limba. Oricum nu iti mult spatiu, undeva la 30 mb/limba, dar calitatea traducerii e mai proasta offline...

| Marioutzul123 a răspuns:

Caita pe magazine play o aplicatie so descarco
Cu placere!