| AdrienWH a întrebat:

Salut.Ce ar trebui sa aleg intre un iPhone SE si un iPhone 6? astept pareri.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

R: iPhone SE
Alte solutii:
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la

| Ch0co a răspuns:

IPhone SE-ul este mai bun la componente, avand hardware de iPhone 6 PLUS. Eu am avut de ales vara trecuta intre un iPhone SE si un iPhone 6 si am ales 6, pentru ca imi place aspectul curbal al telefonului. Totul depinde de tine, daca il vrei mai nou sau mai frumos la design.

| CarolineF a răspuns:

Eu zic ca Iphone SE deoarece are specificatiile lui Iphone 6s. Singurul dezavantaj ca sa zic asa si care pe mine m-ar deranja este ca e prea micuț.