| Alexandru250201 a întrebat:

Salut.
Ce ati alege din Samsung Galaxy S8 sau Iphone 7?
Credeti ca mai pot tine pasul cu telefoanele din 2019/2020?
Mai merita cumparate?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul nu merită

| împreunăfacembine a răspuns:

Dintre acestea doua iti recomand Samsung Galaxy S8. Are foarte multe plusuri fata de iPhone 7. Pornind de la design si pana la camera, baterie, functii, etc.

| Flavyuseduard a răspuns:

Salut, ar merge 7 plus nicidecum 7, iar pentru Samsung mai bine faci un sacrificiu si iti iei un s9

| Ravi880 a răspuns:

Galaxy S20 Ultra 5G

| Ravi880 a răspuns:

Ar merge un S20 Ultra 5G, doar suntem în 2020, nu? Cine naiba mai cumpără un S8 în 2020? Doar dacă îl cumperi de decor?

| Popafilip a răspuns:

Samsung S8 merita mai mult deorece are multe plusuri fata de iPhone 7 :
In primul rand bateria te tine mai mult, bateria ti se incarca mai repede daca ai încărcător fast charger ți se incarca într-o oră.
Este mai mare in display puțin
Și este edge.
Iar iphonul e problema cu bateria după un timp.
Și plus de asta e o mare problema care apare la iPhone 7 aceea că ți se strica cipul audio(ic)
Caută pe net mai multe detalii.
Salut.
*Funda