| boss97 a întrebat:

Salut.Ce credeti despre Allview A5 Smiley? E bun, s-ar merita?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita, uitate la o marca straina mai fiabila.

| boss97 explică (pentru mgtow):

De ce zici?

| mgtow a răspuns (pentru boss97):

Romanii nu fac telefoane bune, sant similare cu Samsung care dupa o vreme incepe sa dea probleme de software.

| LTAA a răspuns (pentru mgtow):

De fapt, nici nu sunt telefoane romanesti, sunt cumparate din China, apoi rebranduite si vandute la suprapret. In plus, pun versiuni vechi de Android,

| Mariusflo a răspuns:

Te referi la acesta nu?

Merita pentru ca pretul este unul relativ mic pentru performantele pe care le poate atinge.

Exista telefoane mai scumpe care sunt la fel ca si performanta.

Vezi ca il gasest aici: http://bit.ly/1rvPNJ8 la un pret bun!

| mczacky a răspuns:

Eu am Allview a5 duo si dupa ce ies dintr-un joc mai greut mi se muta imaginea si aplicatiile in toate directiile adica youtubul e peste facebook

| XeitaR a răspuns:

Eu unul sunt de aceeasi parere cu restul persoanelor de aici, A5 nu merita bani, daca esti interesat de un telefon ieftin si bun eu iti sugerez un Xperia M la pretul sau de doar 550lei este destul de performant. big grin

| sebby19 a răspuns:

Salut! Am un Allview A5 Smiley si sunt foarte multumit de el. In pachet o sa primesti inca 3 carcase ( portocaliu, galben, albastru) in afara de cea neagra.Am jucat pe el Asphalt 8, GTA 3, 6 guns si multe altele si le rula perfect. Camera frontala cu toate ca este de 0.3Mp face niste poze super. Eu ti-l recomand!