| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,ce credeti, Motorola atrix 2 care costa acum cam 1000 de lei pret minim nou la liber ar putea ajunge peste 5 luni (cam pe la inceputul lui iulie) sa coste 700 de lei? Adica ma refer daca poate scadea pretul cu 300 de lei in 5 luni,mai ales tinand cont ca telefonul a fost lansat in octombrie 2011, deci e destul de vechi,iar atunci, la lansare costa cred ca mai mult decat dublu decat e acum.Ce credeti?

1 răspuns:
| RoxanaCC a răspuns:

In 5 luni sa scada la 700 nu prea cred. o sa scada cam cu un milion...