| George12356456 a întrebat:

Ce husa pentru galaxy s3 mini este mai confortabila pentru jucat/convorbiri/internet?:FLAP SAU FLIP?

Răspuns Câştigător
| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns:

Http://www.previewsnation.com/......-in-india/ aici este tot ce vrei sa afli despre galaxy s3 mini.da se potriveste si este foarte comoda.

4 răspunsuri:
| Camytza2003 a răspuns:

Eu as merge pe FLAP. daca nu iti convine nu ma lua in seama.

| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns:

Eu am husa flap e comoda si poti face orice cu telefonut.husa flip o sa te incurce cind vei vorbi.EU AM FLAP E FOARTE BUNA!

| George12356456 explică (pentru Gorobet_Ionel_1998):

Auzi,sti cumva ce placa video are galaxy s3 mini i8200(Value Edition)?/husa flap de pe se mini i8190 se potriveste si pe i8200 VE?

| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns (pentru George12356456):

Funda?

| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns (pentru George12356456):

Http://www.previewsnation.com/......-in-india/ aici este tot ce vrei sa afli despre galaxy s3 mini.da se potriveste si este foarte comoda.