| Kyrru a întrebat:

Ce imi recomandati dintre xiaomi redmi note 3 pro si xiaomi redmi note 4? Note 3-ul pro are procesor hexacore snapdragon 605 care se misca putin mai rapid fata de note 4 cu un procesor decacore mediatek. Singurul plus care mi se pare la note 3 pro e acela ca intra in aplicatii putin mai repede. In schimb note 4 mi se pare mult mai realist la camera si cu Android si miui de ultima generatie. Ce sa aleg? Si alte sugestii daca aveti pentru buget de 1000 de lei. Dau funda la cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

Evident Note 4 este alegerea perfecta, cu toate ca snapdragon este un procesor mai bun decat mediatek, parere persoanala este Note 4, note 3 Pro nu merita

| Kyrru explică (pentru Alejay):

De xiaomi mi max ce parere ai?

| Alejay a răspuns (pentru Kyrru):

Este un telefon cam mare ca dimensiuni nu stiu daca te vei putea obisnui