| MrAnonym a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi iau Samsung galaxy grand 2 sau Samsung galaxy s3? Daca ati putea sa explica dc.

6 răspunsuri:
| MrAnonym explică:

Samsung Galaxy grand 2.

| vanessa63425789 a răspuns (pentru MrAnonym):

Eu l-am lluat mai scump decat s3

| vanessa63425789 a răspuns:

Samsung galaxy grand 2
este el ft putim mai scump dar se merita!

| MrAnonym explică (pentru vanessa63425789):

Nu este mai scump, este in acelasi pret.

| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Salut! Am vazut si eu aceasta intrebare. Una interesanta! happy... Deci eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S3! Are o camera foto foarte buna, aproape cat Iphone 5, Evident, este mare, dar are un Android foarte bun! happy Poti sa descarci nenumarabile jocuri si aplicatii! Are o memorie destul de buna! Ecranul este foarte rezistent, vopseaua este lucioasa, ceea ce cateodata te face sa il scapi din mana daca ai palma transpirata, dar no problem, exista si huse, aspectul este super! Samsung Galaxy Grand 2 este recunoscut pentru marimea ecranului! Uneori marimea ecranului poate face ca telefonul sa de-a Crash, ceea ce nu e prea bine, doar daca ai garantie. S3 e mai bun, fiindca are ecranul perfect de mare, procesor fooartee bun si un Android bun! happy Sper ca te-am ajutat! happy

| AadRyYaNn a răspuns:

Niciunul ia-ti Samsung Galaxy expres 2 are memoria mai mare.