| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce imi recomandati. Un alllview x3 soul style un Huawei p9 lite, un Asus zenfone 3 max sau un j7 2016?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

J7 2016.
-ecran 5.5
-procesor snapdragon
-baterie buna.

| m1dn1gh7 a răspuns:

- N-as merge pe J7, motivul e subiectiv, cunostintele care il detin au bug-uri la camera foto, e cam puturos si nu atinge asteptarile. (vorbesc strict de modelul J7);
- In schimb Allview x3 Soul Style si Huawei P9 Lite par niste alegeri inspirate, in privinta lui Asus Zenfone 3 max nu cunosc, nu ma pronunt, din cele 4 as alege Huawei-ul.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Am eu Asus Zenfone 3 max, luat cu 750 de de lei cred, de pe stradait.ro.
Deci telefonul merge super, are 2 gb ram, dar ce m-a atras mai mult la el este bateria de 5000 mAh. Crede-mă că ține foarte mult indiferent de luminozitate sau internet activat. Atât timp cât nu-i instalezi tu prea multe jocuri și aplicații, telefonul v-a funcționa impecabil. Are și ecran de 5.5, care e foarte mare la un telefon, plus 32 de memorie interni (nici acum nu mi-am mai pus cardul în el) și e și dual sim.

| OnePiece a răspuns:

P9 lite apoi J7 2016. Daca vrei baterie mare incearca ZF3Max.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Huawei p9 lite

| Moldoveanu15 a răspuns:

J7