| DemonSoul a întrebat:

Ce inseamna cost suplimentar? Sau atunci cand vreau sa iau niste jocuri de pe play store imi arata un pret in colt dreapta?

3 răspunsuri:
| HitmanMars a răspuns:

Costul suplimentar inseamna ca ori depasesti minutele pe care le ai in abonament, ori descarci ceva cu bani si atunci se adauga un cost suplimentar adica daca de exemplu ai abonament de 15 euro si descarci niste jocuri sau depasesti minutele tale la aia 15 euro iti mai adauga

| fifilota a răspuns:

Costul suplimentar reprizinta suma d bani pe care o ai de platit peste abonamentul telefonul tau

| SweetLolipop a răspuns:

Cost suplimentar inseamna ca printre banii care trebuie platiti, cei de la filma de telefonie mobila iti vor impune un cost in plus pentr un anumit joc sau aplicatie.in fine.