| MaxKiller911 a întrebat:

Ce jocuri Android jucati? Fara Angry Birds sau Temple Run sau Fruit Ninja etc. ca sunt depasite.
Dau funda celui care imi zice cele mai multe si tari jocuri! big grin

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Deathworm, Vector, Anomaly, Eufloria, Splice, Sprinkle, Zenonia 5, Zenonia 4, Real racing 3, Machinarium, Nova, Ravensword 2, Aralon HD, Gene Effect, Modern Combat 4, AWP, Final Fantasy 1(2, 3 si 4), Shadowgun,

cam astea

| Andrei1099 a răspuns:

Race Illegal

| octha a răspuns:

Si eu sunt in cautare de locuri dara joc nfs most wanted 2012 si gta 3 sa mi spui si si mie cand afli alte jocuri mai faine.

| MaxKiller911 explică (pentru octha):

Pai poti cauta Modern Combat 4 Zero Hour, Real Racing 2 si 3 etc.
Uita-te aici :
www.android.mob.org

| Skrillex2000 a răspuns:

Daca ai un telefon bun te poti juca:Vector, Benji Bananas, Hill Climb Racing, Hardest Game Ever 2, SpeedX 3D, Jetpack Joyride, Drag Racing si multe altele... Funda!