| BODYSS a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru telefonul meu?
am un Allview A5 Duo. ceva smecher sau ceva superb, imi plac cu impuscaturi masini etc. dau funda.

10 răspunsuri:
| shurubeluuuu a răspuns:

Asphalt 8 airborne! E demential!
Funda?

| intrlp a răspuns:

Daca vrei iti dau un site fara virusi de pe care pori sa iei:minecraft, gta(toate le am), cod strike team, nfs most wanted si mai sunt f.multe dar numai pe astea le-am descarcat.

| BODYSS explică (pentru intrlp):

Chiar te rog sa mi-l dai

| intrlp a răspuns:

O sa iti zic in doua comentarii ca sa nu imi zica cei de la TPU ca e ilegal.Incepe cu 9.

| intrlp a răspuns:

Si se termina cu game sau games.Asta nu mai stiu ca l-am folosit mai demult.Il cauti pe net totul legat, si il descarci pe telefon.Iar din app descarci jocul.

| intrlp a răspuns:

Daca merge te rog da-mi funda.

| Richu2001 a răspuns:

Instalează -ți Aptoide. Acolo găsești toate jocurile din Playstore, chiar și cele care costa sunt free!

| BODYSS explică (pentru intrlp):

Din pacate ma tot trimite pe itunes si nu merge imi da eroare

| BODYSS explică (pentru Richu2001):

Memorie Insuficienta, zice.

| intrlp a răspuns (pentru BODYSS):

Mie nu mi se intampla asa.Dar tu nu ai android?