| George12356456 a întrebat:

Ce marca de baterie imi recomandati pentru iphone 5s? As dori si argumente daca se poate. Multumesc, ofer funda!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cum adica ce marca?
daca vrei sa iti dea prestatii bune iei una originala. daca vrei una compatibila spune o rugaciune si sa iti mearga ok.

| George12356456 explică (pentru gelu1970):

Pai de unde sa iau originala noua?

| gelu1970 a răspuns (pentru George12356456):

Gasesti baterii compatibile pe amazon si ebay. Daca tastezi in google gasesti si originale. Doar trebuie sa cauti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inceraca una originala si ca dimensiune la fel ca cea actuala.