| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Ce marime ideala are un smartphone dupa gusturile voastre, adica cam cati inch sa aiba ecranu?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prefer unul cu display de peste 4 inch.

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

- Cu cat este ecranul mai mare cu atat creste riscul sa-ti cada din mana.
- Dimensiunea optima este cea cu care
te descurci sa-l manipulezi.

| davidtm a răspuns:

Eu cred ca 4, 0 inch.

| Alekz96 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, un ecran gen Galaxy s3 e mult prea mare si e incomod sa-l porti peste tot cu tine, dar nici un HTC explorer nu e bun pentru ca are ecranul prea miclaughing Deci, ceva intre ele.

| yoanad a răspuns (pentru Alekz96):

Eu cred ca s3 e numai bun happy

| Alekz96 a răspuns (pentru yoanad):

E bun, nu zic ca nu. Si intr-adevar, cu cat e mai mare displayul cu atat mai bine, dar acum ma refeream si la dezavantaje.

| mirunika12 a răspuns:

Mie imi plac telefoanele cu ecranu' foarte mare(ex:galaxy s4)