| George12356456 a întrebat:

Ce model de xiaomi îmi recomandați pana în 1000 lei?

Răspuns Câştigător
| qLoxPlayZ a răspuns:

Frate, eu zic sa-ti iei un Xiaomi Mi 8 Lite daca nu vrei sa faci poze exceptionale cu camera de pe spate.
Daca vrei poze frumoase si un telefon bun pentru jocuri, iti recomand Xiaomi Mi A2, e ieftin si bun, maricel. Acum tu decizi. Sunt multe telefoane Xiaomi, bune... Doar du-te pe eMAG si selecteaza brandul Xiaomi si intervalul de pret 500-1000 lei si alege tu din filtre ce ai vrea de la un telefon. Bafta!

| George12356456 explică (pentru qLoxPlayZ):

Mi-am luat ieri Mi A2 si sunt momentan foarte incantat, in afara de puterea pe care o trimite in casti. Probabil o sa iau unele bluetooth.

4 răspunsuri:
| IoanaFrancesca a răspuns:

Redmi 6. Mi se pare foarte bun, sunet video genial, camera foto fata spate excelenta, se incarca rapid, 4 G, 32 gb, 3000 m/ap, are aplicații preinstalate câteva, ce ai dori sa mai știi despre el? Pe mine mă încântă, sunt mulțumită de el

| Legendarydk a răspuns:

Recomand mi8 lite, de pe eMag, specificații decente, și un preț bun.

| SirBenDover a răspuns:

Mi A2 are Android One, e super bun, altul ar fi Pocophone F1 (un pic mai scump) care este cu mult mai bun si decat unele telefoane la 2000 de lei