| AndreyDanny a întrebat:

ce optiuni bune pentru internet pot activa cu 6 euro la cartele telekom (cosmote)?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

WnW internet nelimitat cu 3 euro.

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Eu sunt pe Vodafone si la 6 euro am optiunea: Minute nelimitate/smsuri nelimitate in retea, 200mb internet, 200 minute nationale.

| AndreyDanny explică (pentru RaduTN):

Multumesc frumos, dar eu am cumparat cartela telekom azi dimineata...trebuie sa o folosesc acumlaughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Extraopţiunile de net sunt destul de scumpe - vezi linkul :
https://www.telekom.ro/category/data-plans/cat7200442/

Eventual, vezi extraopţiunile "combinate" ( voce + net ) de la linkul :
https://www.telekom.ro/cartela-telekom/

Toate cele bune.

| AndreyDanny explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos. nu pot da mai multe fundite, ca va dadeam tuturor!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AndreyDanny):

Cu plăcere happy

Nu-i problemă de fundiţă că, oricum, am DESTULE : peste 6000 şi NU am ce face cu elewinking
Dacă mă interesa fundiţa, nici nu mai răspundeam deoarece funda era dată deja.

O zi frumoasă.