| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți de Nokia 3310 2017, sunt clasa a 9a si parca as vrea un telefon secundar cu butoane pe care sa vorbesc și unul principal (cel de acum) la care sa mă joc, sa mă uit pe net, YouTube etc...

Merita Nokia 3310(2017)? Nu mă interesează că nu e acel Nokia din 2000 sau că e copie sau chestii d astea

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! Este doar 2G. Daca vrei sa-l folosesti intr-o retea cu 3G (Exemplu: DIGI) nu vei putea. Eu i-am luat mamei mele un telefon de care este incantata: Nokia 8110, Dual SIM. Este si 4G. E adevarat ca a trebuit sa-l trimit la resoftare, in garantie dar... asta este! Poate sa fi fost o intamplare!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vezi ca e Nokia 3310 3G. Nu mai stiu din ce an, posibil sa se insele Salontanul. De jucat/uitat pe net samd mai bine iti iei o tableta... nu de alta, dar iti faci praf vederea in timp cu statul cu nasul in telefon.

| Simpatic a răspuns:

Am avut modelul acesta, nu stiu ce inseamna pentru tine daca merita, da merita ca poti vorbi la el happy in rest e un fel de telefon clasic cu afisaj color, look placut etc
E ok am vazut acum ca la eMAG e sub 250 de lei, deci un pret corect, are si recenzii bune acest tel