| Mariusfl93 a întrebat:

Salut, ce părere aveți de Samsung galaxy A8 2018?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din experienta iti spun sa te feresti de A si poate chiar si J-uri. Sunt destul de apropiate de pret cu S-urile si destul de inferioare. Am avut un A7 2017 si desi acum e la acelasi pret cu S7, camera era net inferioara (Desi pe specificatii numeric era mai mare) si aveam diverse probleme cu el. + ca fiind un model ce nu-l are toata lumea, daca are nevoie de reparatii, folii si asa o sa te coste mai scump neavand piesele si trebuind sa le comande, gasesti greu huse/folii etc. Recomandarea mea e sa te orientezi spre S ceva daca vrei Samsung. Sau cred ca si Samsung Note sunt ok

| GabiDumitrescu a răspuns:

Inca o mizerie asa-zisa mid-range de la Samsung care costa de doua ori mai mult decat un model echivalent de la concurenta.

| gelu1970 a răspuns:

Cauta alta marca.