| numesiprenume0 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S7 Edge? L-as cumpara, dar imi este teama ca estetica acestuia nu va fi tocmai potrivita... Cum se vede imaginea pe acesta? Afecteaza cu ceva ecranul prin acele margini?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-l că e bun. Nu mai sta la discutii. Daca dispui de fondurile necesare.

| NLS a răspuns:

Bateria tine foarte puțin cu Always On activat.
Daca îl dezactivezi... și te mulțumești si cu rezoluție 1080, tine mai mult.
Folie pe tot ecranul poți pune doar dacă îl folosești fără carcasa.
Și e sensibil la căzături, datorita ramei subțiri și sticlei prelungite pe lateral.
Personal, unul dintre motivele pentru care am trecut pe Huawei a fost ecranul rotunjit al Samsung-ului.

| gelu1970 a răspuns:

Ecran infinit.
e ok.
daca ai probleme cu spartul ecranelor sa te gandesti ca minim 250 euro costa unul nou.

| ALGator a răspuns:

Mergi la un magazin și pune mina pe el să vezi cum ți se pare ție. Părerea altcuiva contează mai puțin.

| BlueDark a răspuns:

Eu am telefonul de 1 an jumatate.Nu am intalnit nicio problema, este super ok.Marginile curbate nu modificaimaginea, dar daca in scapi se sparge mult mai usor.Trebuie folosit cu husa/carcasa si folie de sticla neaparat!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Am S8+ si mie unul imi place ecranul dual edge. La vizionat ceva pe Youtubee e cel mai bun, cred ca din lume. Merge 4k impecabil, si jocurile is foarte ok happy eu ti-l recomand, is foarte bune

| CastanaTaSiAMea a răspuns:

Eu am un astfel de telefon. E foarte bun, te asigur. E dragut, poate putin cam mare, nu imi incape mereu in buzunar.
In rest e ok!

| SamanthaTeVede a răspuns:

Este ff bun! Nu afecteaza deloc! Imaginea este clara.Ba din contra se vede mult mai frumos fata de celelalte telefoane! Iti recomand!