| TheBoY a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung galaxy mini 2, vreau sa stiu si daca face poze bune.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Daca vrei sa folosesti telefonul pentru Facebook, Yahoo Messenger, Skype, etc etc, e foarte bun, dar totusi functia lui de baza(receptionarea de apeluri si initierea acestora) e jalnica....lag imens si toate cele, de la mine e un telefon de 6/10.
Mult noroc!

| TheBoY explică (pentru LineGuide):

Dar prntru aplicatii si pentru poze este cat de cat bun? big grin

| LineGuide a răspuns (pentru TheBoY):

Skype-ul nu functioneaza(decat cu sute de bugg-uri), pozele nu au o calitate ridicata, totusi filtrele foto sunt utile si functionale.

4 răspunsuri:
| DoarEu1999 a răspuns:

Salut!
Pt mine Samsung Galaxy mini 2 este cam micut.Dar poze face fft faine.
Fundita?

| Andreea2930 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini 2...mdaaa face poze bunicute laughing)