| Vickyy a întrebat:

Ce parere aveti de Vodafone Smart 3?
Doresc sa il achizitionez si as dori niste pareri. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Doar numele este de el. Este codat intr-o singura retea si performantele lui nu sunt tocmai excelente. Iti recomand un LG sau Huawei. bft

| antimulte a răspuns:

Slab, dintre chinezarii, e cel mai slab, pana si ZTE-urile sunt mai bune, dar daca tie iti place, e treaba ta.

| TazHD a răspuns:

E un telefon foarte bun, parerea mea este sa il achizitionezi...Bafta

| bos2013 a răspuns:

Eu zic sa ti-i achizitionezi ca e misto daca nu e sticat.asta zic eu.