| SkenWell a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon? Parerea mea este ca iti bate orice telefon la ora actuala doar conteaza cu care ti. https://m.gsmarena.com/asus_rog_phone-9224.php

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da e cel mai tare în gaming!

Dar uite aici unul care pare că e mai ȚAPĂN:
https://www.gsmarena.com/oneplus_6-9109.php

| SkenWell explică (pentru sierra1):

Parca e mai bine ca incep mai toti producatori sa foloseasca Amoled.

| sierra1 a răspuns (pentru SkenWell):

Este

| Bogdan70001 a răspuns:

Uite sa-ti dau niste vesti laughing Nici Asus ROG Phone nici OnePlus 6 nu sunt cele mai bune.
Cel mai bun telefon di lume la momentul asta este Xiaomi BlackShark, ii va face George Buhnici review

| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Este un telefon dedicat celor pasionati de jocuri.Stai bland ca sunt altele mai bune.Dar si cele mai noi si mai bune au o mare problema cu faptul ca, camerele de pe spate au numai 12/13 megapixeli.Deci rezolutii slabe! Ce este sub 16 megapixeli, este mediocru