| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre Alcatel x pop? Am vazut acest telefon la cosmote acum 30 de min si m-am uitat la un review si arata foarte interesent.Ce credeti ca ar trebuie sa aleg dintre:Alcatel x pop, Huawei ascend g300 si Lg l5 II? Alcatel mi se pare cel mai bun dar nu stiu ce sa zic,adica Alcatel nu este chiar asa renumit printre marile marci- Samsung,HTC si imi este frica sa nu dau banii degeaba pe el, sa nu mi se strice.Ce parere aveti, ce telefon imi recomandati dintre cele 3?

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Prietena mea a avut un Alcatel, iar in jumatate de an nu i.a mai mers bine tuch-ul. dupa 2 luni de zile l-a aruncat.
Huawei alta fata a patit la fel cu telefonul (nu a mai mers tuch0ul in 5 luni) iar de LG nu stiu ce sa iti zic... nu stiu pe cineva dintre prieteni sa se fi plans de vr-un LG...
Bafta la luarea unei decizi... fundicica? big grinDD