| CosminC86 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartela frog cu internet nelimitat? Merge bine netu?

8 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Salut, Cosmin! Am internet de la Cosmote si, pot spune ca sunt multumit de el! Nu am facut prea multe download-uri insa, sta destul de bine cu semnalul! Descarc doar aplicatii, stau pe mess sau chestii de genul! Daca te limitezi doar la asta, e ok!

PS: e ok si cu clipurile youtube! Incarca destul de bine!

| Pufffx a răspuns:

Da.

| BitKode a răspuns:

Fratioare nu lua cartela asta! Am avut aproape toate optiunile cu net si nici una nu mergea bine.pt un video pe youtube de 2 minute asteptai 20..si pentru a incarca facebook stai 10 min..Si pe mess nu poti sa stai deloc. Faci cum vrei tu da eu zic ca nu e buna.

| CosminC86 explică (pentru BitKode):

Da-mi mai multe detalii... Unde ai folosit cartela? In oras sau la tara?

| BitKode a răspuns (pentru CosminC86):

Am folosito in Bucuresti.

| CosminC86 explică (pentru BitKode):

OK, o s-o incerc, iar daca merge prost o sa-ti dau funda.

| BitKode a răspuns (pentru CosminC86):

Ok

| MsSaytek a răspuns:

Merge destul de bine..am avut si eu.in fine acum depinde si te telefon