| SkillFull a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy J5 2017? Este mai bun decat modelul anterior din 2016? Sau daca imi puteti recomanda un telefon in acelasi bugethappy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Julia1188 a răspuns:

Eu il am si sunt foarte multumita de el. Nu pot sa fac o asociere intre cele doua deoarece nu l-am avut pe cel din 2016, dar banuiesc ca are o imbunatatire. Dar mie imi place. Il am din noiembrie si pana acum nu am avut nici o problema cu el. Sper sa fie asa incontinuare. Bateria ma tine si 2 zile in conditiile in care eu chiar folosesc foarte mult internetul si aplicatiile, gen Instagram, Facebook, whatsapp.

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Are destul de multe imbunatatiri fata de modelul din 2016, pe GSMarena.com poti vedea caracteristicile si face comparatie:
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3