| TNC2000 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre telefnul Huawei P9 Lite 2017? Merita cumparat? Face poze bunicele?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să vezi cum filmează sau face poze telefonul uită-te la un review cu acest telefon, eu zic că merită să îl cumperi.

| xFlorin a răspuns:

E bun telefonul, dar tot mai bun e un j5 sau ceva, dar daca tie iti place, no problem, e bun si Huawei

| zZzkKk a răspuns:

Salut. Are un prieten de-al meu acest telefon si el zice ca este bun. Daca vrei uita-te pe Youtube la niste review-uri si iti dai seama de acolo.

| Morar_George_2002 a răspuns:

Merita.Exact Huawei P9 Lite 2017 am si eu si sunt foarte multumit de el. Face poze destul de bune.

| Gicu_Nistor_1996 a răspuns:

Salut,telefonul la aspect este ok, poze bunicele,,, dar se blochează fooooarte des...acum e la alegerea ta.