| ManifestCmn a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei y300

Cat mai multe pareri, var rog!

2 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

E foarte bun telefonul! are Android 4.1,
a iesit anul asta, are WiFi, tine pana la 5 ore in convorbire, 3G, camera are 5 MP si mai are si blitz si pretul e mic happy
e foarte bun telefonul!

| xxx8 a răspuns:

Este perfect eu il detin si merg aplicatiile pe el fara pic de lag ce sa mai zic de jocuri...calitatea materialelor este una foarte buna...camera foto este impresionanta, face niste poze clare si chiar daca in specificatii nu scrie are si tach focus care te ajuta sa focusezi doar ce vrei tu nu tot peisajul plus ca mai are si o camera secundara care vede foarte bine pentru cei 0, 3 megapixeli ai ei