| AnnAnonymous a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Orange Dabi, vreau sa imi strang bani sa imi iau un telefon cu touchscreen, insa am vazut acest Orange Dabi la un pret avantajos, ce pareri aveti? cum functioneaza? ce aplicatii merge pe el? merge jocul "pou"?

1 răspuns:
| Andrei_Mija_1999 a răspuns:

In primul rand iti recomand sa strangi bani si sa iti iei un Nexus 4 sau 5 ca este mult mai avantajos iar in al doilea rand...POU merge pe toate telefoanele cu android mai matre de gingerbread