| BezeaToxica a întrebat:

Ce pot face sa mut aplicatiile de pe smartfone pe card? Trebuie sa am vesriunea de android cat mai mare? Sau trebuie sa schimb in setari spatiu de stocare pe card(daca fac asta tot ce downloadez o sa intre in card?)?

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Schimba modu de stopare de pe telefon pe card si tot ce vei downloda se va baga pe card, iar daca vrei sa downloadezi ceva si sa ramana pe telefon schimba. Bafta

3 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns (pentru barbutxxx):

Si cum fac asta?

| coztel5437 a răspuns:

Undeva in setari la stocare ai o optiune: locatia preferata de instalare si selectezi cardul

| JustSolutions a răspuns (pentru coztel5437):

In setarile telefonului nu este asa ceva oricum ma intreb daca pe magazin play nu gasesc o asemenea optiune