| Giovanni_Costache_1999 a întrebat:

Salut,
Ce program as putea folosi ca sa vad ecranul telefonului pe laptop daca am display-ul de la telefon spart, adica fara sa instalez ceva pe telefon doar pe laptop? Va rog cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Fara sa instalezi, si fara telefon rootat, si fara sa apesi pe un buton de pe ecranul telefonului, nu poti.

Dar, daca ai iesire HDMI pe el (MHL, sau altceva) il poti pune la un monitor/tv hdmi.

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea program, si daca ar exista, pe telefon ar trebui sa instalezi acel program!