| Mihai99182 a întrebat:

Ce sa aleg dintre iphone x sh sau s10 sh?

Răspuns Câştigător
| Golddy a răspuns:

Iphone e simplu si sigur de folosit arata bine e de calitate si este atent la detalli si asamblare. Funda?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

IPhone e fain daca planuiesti sa il tii 5 ani pentru ca da, nu se blocheaza si primeste multe updateuri. In rest Samsung il bate la toate capitolele, de la camera la memorie ram, plus faptul ca poti folosi un card microsd ca sa ai mai mult loc.

| cristinel375 a răspuns:

Iphone X e mult mai bun decat s10 din perspectiva mea
andoid'ul dupa ceva timp se misca foarte greu, acum vezi tu, probeaza-le pe ambele