| LaccboGaming a întrebat:

Salut ce să aleg dintre : Samsung galaxy trend lite sau HTC desire 500. Vreau să știu ce jocuri merg pe ele dacă alegeti trend lite sa imi spuneti si ce jocuri merg pe el.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 500 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......grefd4.php

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Salut! Ambele telefoane sunt slabe din multe puncte de vedere. Trend Lite este cu mult mai slab in comparatie cu HTC-ul, in primul rand, are 512 RAM, extrem de putin.

Pe scurt, orienteaza-te spre alte telefoane!

| LaccboGaming explică (pentru ChiarEu2):

Eu vreau dintre astea 2 nu vreau alte telefoane...

| ChiarEu2 a răspuns (pentru LaccboGaming):

Eu ti-am zis ca sa nu cumperi rebuturi! Pe telefoanele alea si Subway Surf are lag... Dar e treaba ta!