| Maimmai a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Samsung galaxy S4 si Iphone 5? si de ce

Răspuns Câştigător
| Kamakura a răspuns:

S4 e mai bun. Poți sa faci multe cu el din cauza android-ului.
Sa îți dau exemple pe Ios de abia îți schimbi ringtone - ul... Tre sa conectezi la pc sa convertiesti din mp3 în altceva etc...
Și s4 are o grămadă de funcții nefolositoare cu care poți sa te dai mare la fraieri.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2233.php

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| gGrigore a răspuns:

As alege iPhone, am avut galaxy s4, ma asteptam mai mult de la el,.

| vladut378 a răspuns:

Eu as alege S4 si cred ca nu s singurul care ar face asta

| Vlad_Nemeti_1978 a răspuns:

I-ati S4winking