| klaudiuc19 a întrebat:

Salut ce sa aleg Samsung note 1 iphone 4/4s sau un LG l9 daca dati rarpunsu sa si specificati ca nu stiu pe care sa il aleg

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note N7000 ( Note 1 ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2339%2C1878%2C169%2C1965

Toate cele bune.

| spiffy97 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 1 si LG L9 eu zic ca nu merita. Le-am avut pe ambele si au ogramada de probleme, se blocheaza des. In schimb am avut Iphone 3 si Iphone 4s si mi-au mers perfect. Nici o problema si la Iphone 4s vor mai fi update-uri... La Note 1 si LG L9 e invechit androidul nu mai isi merita banii... Iphone 4s e cea mai buna alegere. O seara frumoasa