| Petrut1997 a întrebat:

Salut, ce stiti despre android 5.0.2 lollipop? Ce imbunatatiri are? Merge pe Samsung s3?

Răspuns Câştigător
| IonutFz a răspuns:

Este ceea mai recenta versiune de android 5.0.2 sau 5.0.1 lollipop ca prin urmare, primele telefoane care vor primii aceest uptate vor fii : galaxy s5, note 4, Nexus 5>4>3, si Htc m8. Dar ce-i de la Samsung au spus ca cat de curand se vor face update-ul si pe s3, s4, note2, note3. deci mai mult ca sigur v'a merge si pe telefonul tau happy Funda?