| snd9999 a întrebat:

Salut ce stiti despre Samsung galaxy mini? Este bun telefonul? Poti sa privesti filme ori seriale pe el? big grin Dau fundita)

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Ba e booon telefonul, am avut si eu!
Poti urmari filme, juca jocuri mari, poti face multe chesti cu aplicatiile lui. Nu uita de funda

| snd9999 explică (pentru AleX199506):

Dar cand l-ai cumparat avea si casti?
mie tata mi la cumparat azi de la Italia cu toate ca doream alt mobil(
dar cred ca si acesta este bun

3 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

E un telefon destul de bun are un coleg din clasa de la mine, se joaca jocuri foarte bune si interesante, are android 2.2, eahh destul de bun!

| AleX199506 a răspuns:

Casti poti sa iti cumperi de la orice Orange shoptongue. mai mult de 30 lei nu costabig grin! Funda