| Liviu321 a întrebat:

Ce telefoane 5 G imi recomandati pana in 2200 lei, noi sau SH?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Fie mai atsepti putin si iti iei Mi 10 Lite (va fi cel mai ieftin telefon 5G), sau mai ai putina rabdare si astepti ca Xiaomi sa lanseze urmatoarele modele Redmi care se speculeaza ca ar veni tot cu 5G. Peste cativ o sa iei si telefoane la 200 lei cu 5G cum sunt acdum cele 4g...dar pana atunci Xiaomi iti ofera cele mai ieftine terminale 5g

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Xiaomi Mi 10 lite.
Cred că ajunge la 1600-1700 ron.

| Ineys a răspuns:

De ce vrei un telefon 5G? Unu 4G ce are?

| CravataAlbastra a răspuns:

Samsung!

| DeeaCarmen a răspuns:

Https://www.cel.ro/......0PTMrMw-l/

Sau daca gasesti la SH, Samsung galaxy A90