Întrebare recomandată | swty89 a întrebat:

ce telefon are cea mai buna camera frontala pentru selfies?

11 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Huawey ascepd P7 --- 8 MP!

| Chiperi a răspuns:

HTC Desire Eye, are 13MP

| gabrielaoana11 a răspuns:

IPhone 6, face poze omg, iti spun 100%.
Fac poze non-stop si ies perf.

| stefaniastefi a răspuns:

Sunt de acord cu Maria. Si eu am tot Samsung galaxy trend plus si are camera de 3 mb pe fata si pozele ies foarte bine.Eu am spus doar ca face poze bune, nu ca este cel mai bun.
Bineinteles ca sunt telefoane mai bune cum ar fi iphone 6 sau Samsung galaxy note 4 sau huawey ascend pe 7, s5 etc.

| dassy a răspuns:

Eu spun Samsung Galaxy Trend Plus. Eu îl am și e foarte bun. Și face poze geniale și pe fața

| Chiperi a răspuns (pentru dassy):

MariaUnicorn nu mai da raspunsuri la nimereal daca nu stii. Esti destul de micuta habar nu ai despre ce intreaba omul asta. In primul rand se zice camera frontala si la Samsung Galaxy Trend Plus este de doar 0.3 Mp

| Mihai_Radu_2000 a răspuns:

Samsung galaxy note 4

| Chiperi a răspuns (pentru Mihai_Radu_2000):

La note 4 e doar de 3.7 MP

| Tocaciu_Mihaita_1998 a răspuns:

Un alview P7 extreme aare cameră rotativă...cu 13 MP.In plus nu e nici foarte scump.

| EmmaCriss a răspuns:

Samsung Galaxy S5 este foarte bun.;-)