| anonim_4396 a răspuns:

Huawei, e peeeerfect.
Samsung e bun, dar cam moare la performanțe.

| Matei005 a răspuns:

Mai pune 50 lei și poți lua un Huawei P9: https://altex.ro/smartphone-huawei-p9-32gb-dual-sim-gray.

| AndyR0ZZZ a răspuns:

In locul tau mi-as cumpara un Galaxy J7 2017 pentru ca e destul de puternic cu 3 gb ram(viitoarele update-uri sunt bine venite) si are un design foarte asemanator cu S7. Plus ca e o fira renumita si foarte serioasa!

| m1dn1gh7 explică (pentru AndyR0ZZZ):

Am vrut J7 insa a avut un prieten si nu e multumit, nici camera nu ma impresioneaza la el. Multumesc pentru raspuns!