| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati dintre
-Lg l5 II
-Huawei ascend g510
-Nokia lumia 520
Deci mentionez ca inca nu am avut un smartphone sau un windows phone dar as vrea ca pe viitorul meu telefon sa ma tina bateria 1 zi sau mai mult in conditiile in care o sa ma joc cam 1-2, o sa navighez pe net 30 min cu facebook si altele,si o sa trimit cateva sms-uri.
Deci dintre telefoanele mentionate care credeti ca este cel mai pentru mine? Sincer nu doresc raspunsuri de genu,, nu iti lua Huawei pentru ca este o firma proasta" din contra pentru mine este o firma foarte buna deci astept cat mai multe raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| costyn997 a răspuns:

cred ar trebui sa te indrepti catre Nokia lumia 510, mi se pare mai bun dintre cele 3,,, + ca vine cu windos 8, dar daca nu iti placee pe window 8, poti alege Huawei g510, ..am si eu un Huawei g310, il am c-am de 2 ani si nu am avut nicio problema cu el, procesorul este ceva mai lent, dar totusi vorbim de Huawei g510 si cred ca este un terminal mai bun decat celelate doua