| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?
Huawei P9 lite sau Huawei Honor 8 lite?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zoltan119 a răspuns:

Huawei honor 8 este un model mai nou, are o rezoluție de 2x mai mare ca Huawei p9 lite cu o rezoluție Full HD, are ecranul un pic mai mare fiind de 5, 2'' în comparație cu displayul de 5'' al Huawei p9 lite, are o versiune mai nouă de Android (Android 6.0 Marshmallow), are un procesor cu o arhitectură mai nouă, cameră cu senzor mai mare, baterie mai mare. Deci pe scurt Huawei honor 8 este mai bun din toate punctele de vedere, dacă ar fi să aleg din cele două, aceasta l-aș alege

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Huawei Honor 8 lite este mult mai bun. Plus ca are un design elegant!

| Derkes a răspuns:

Honor 8 Lite