| George12356456 a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați pana în 1100 lei? (nou)

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi MI 8 Lite

| brokxy a răspuns:

Iti spun orice orice dar nu Samsung da zic multi ca e bun nu stiu ce. Dar ti se strica dupa ceva timp. Am avut de 3 ori telefoane Samsung si mereu am avut probleme cu memoria, bateria. Se infierbanta repede. Dar partea buna sunt rezistente le-am scapat pe asfalt cu ecranul in jos nici o zgarietura laughing laughing

| Delcatty a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DKBXRJBBM/
Functioneaza minunat pentru pretul sau. Bateria e si ea de treaba. Pe partea de GPS functioneaza cel mai bine. Telefonul asta i l-am luat cadou iubitului meu si suntem amandoi multumiti de el. O sa te avertizez, totusi, ca s-ar putea sa dea crash jocurilor care necesita multe resurse, dar, altfel, pentru Candy Crush si altele merge.
Sa te uiti pe specificatii sa vezi ce te intereseaza.
Mai recomand Asus Zenfone 2 ze551ml. Foarte rezistent si rar da crash-uri (asta doar in aplicatii care consuma mult). Bateria e mai slaba decat la Nokia de mai sus si se incarca mai greu, deci, daca il alegi, fa rost de un incarcator cu incarcare rapida.
L-am cautat pe eMAG, dar l-am gasit doar la resigilate, deci aproape noi. Depinde daca te deranjeaza sau nu.

| Nuzicnume a răspuns:

Huawei p20 lite albastru 64gb dual sim
Dacă te interesează am unul sigilat nou cu factura și garantie