| pulx a întrebat:

Salut. Ce telefon imi recomandati sa cumpar s20 ultra sau Huawei p40 pro? Lasand deoparte google samd. Ma refer strict camera procesor si baterie.

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Procesorul și camera sunt mai bune pe P40 Pro.
(in Europa Samsung vine cu Exynos, și e și varianta veche, noul Exynos 2100 ar fi fost mai ok).
Nu e vorba doar despre Google, chiar nu as simți lipsa lor, arata vreme cât YouTube merge (fie în Browser fie din YouTube Vanced).
E vorba de alte aplicații mai exotice, pe care poate dorești sa le folosești, și n-o sa le găsești în Petal Search/App Gallery.

| Yuoia a răspuns:

Daca vrei strict camera si baterie, ia-ti un aparat foto. E mai performant decat orice telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| pulx explică (pentru Yuoia):

Iti dai seama ca asta as face. Am camera si o folosesc in concedii, plus am si obiectiv la ea. Dar nu mai am telefon, am 4 ani de cand am S8-ul si nu mai e asa de bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Psksjns a răspuns:

S20 ultra, recomand sa-l iei de pe flip eu de acolo il am : https://event.2performant.com/......ents/click