| anonimbuc21 a întrebat:

ce telefon mi-ati propune. nu numai Samsung. si altele! DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

7 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

IPhone.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

IPhone daca ai bani
HTC
LG
Huawei (astea au inceput sa fie chiar telefoane de exceptie)
Asus
Daca insisti, Microsoft si Nokia alea vechi inainte ca astia doi sa rupa orice legatura. Oricum eu as opta pentru un Htc sau un Huawei mai ales ca sunt si foarte frumoase iar sistemul Android nu e chiar atat de complicat. Mai jos iti las un link. Succes!
http://www.emag.ro/......g,star-5/c

| andutzu2000 a răspuns:

Zi si tu un buget...

| LaVerd3 a răspuns:

Un prestigio 5550 este foarte bun are 5.5 inch (foarte mare) 1 gbram 8gb memorie 13 megapixeli spate 2 fata, ecran de protectie gorila glass 3 HD, procesor quand core 1, 3 GHz, si este un pret foarte bun (450-700) lei depinde de oferte eu l am luat cu 450 lei cauta poze pe net cu el sa vezi ce mare e (te dai mare cu el in toata comuna, orasul tau cu el rar gasesti telefon cu 5. 5inch )

| anonimbuc21 explică (pentru andutzu2000):

1000 LEI

| anonimbuc21 explică (pentru andutzu2000):